Hakkımızda

Our company was established in 2015 with the partnership of Mesut Çelik (Hacettepe University Woodworking Industry Engineer) and Eyüp Kurt (Karadeniz Technical University Forest Industry Engineer).
Our company has formed its staff with a technical staff who have a common history for fifteen years and who have been familiar with it for at least three years. Thus, the formation of the company dates back 15 years.
From the beginning to today, the hotel has delivered rooms and general spaces, private residences and villas, domestic and international stores of famous brands, hospitals and schools' fixed and loose furniture production without any problems.
Our company, which takes its place in the sector. Has added domestic and international interior designers and engineers to design and technical knowledge as Lego design in order to renew and grow.
Our company organization continues in line with the daily activities of each department, design, sales, marketing, production and accounting to ensure maximum efficiency. all units take common decisions. The joint decision acts with a common sense of responsibility.

VISION
To provide quality and service beyond expectations with a customer-oriented approach in the areas in which we operate.

OUR MISSION
As a result of the reliability and high business ethics that we provide with our products, solutions and services as the first choice of our customers; to be a company that creates value for our employees and customers …

OUR SERVICE

 • Customer Satisfaction is ensured.
 • We follow the technology and manufacture with high technology machines.
  We always achieve a high quality standard.
  Our experience gained over the years, your projects are flawless we use for the application.
  *We always deliver our business in the right, proper and timely manner.
 • We work with full faith in your design and project.
 • We produce solutions by considering your needs, taste and budget.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri odaklı bir yaklaşımla beklentilerin ötesin de kalite ve hizmeti sunmak.

MİSYONUMUZ
Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakının sonucunda müşterilerimizin ilk tercihi olarak; çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir kurum olmak...

HİZMET SÖZLERİMİZ

 • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlarız.
 • Teknolojiyi takip ederiz,ileri teknoloji makinelerle imalat yaparız.
 • Daima yüksek kalite standardını yakalarız.
 • Yıllar içinde kazandığımız tecrübeyi,projelerinizin kusursuz uygulaması için kullanırız.
 • İşimiz daima doğru,düzgün ve zamanında teslim ederiz.
 • Tasarım ve projenize tam sadakatle çalışırız.
 • İhtiyacınızı,zevkinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak çözüm üretiriz.

SOSYAL SORUMLULUKLAR
Günümüz dünyasında refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da sorumluluklar düşmektedir. Bu kurumsal sorumluluklar; Ekonomik (verimli ve karlı olmak) hukuki (kanunlara uymak), etik (kanunların ötesinde toplumsal norm ve beklentilere uygun davranmak) ve sosyal (toplumsal sorunların çözülmesi için katkıda bulunmak) olarak başlıklandırılabilir.

Hemen Ara